Видалення вихлопних газів

Системи видалення вихлопних газів від транспорту, що у гаражах на бойовому чергуванні за умов підвищеної готовності - швидка медична допомога, пожежна техніка, транспорт сил швидкого реагування. Такі системи обов'язково комплектуються засобами автоматичного від'єднання газоприймальної насадки від вихлопної труби при виїзді автомобіля з гаража на екстрений виклик. Застосування подібних систем дозволяє видаляти 100% вихлопних газів безпосередньо від вихлопної труби, не даючи газам і кіптяви потрапляти до приміщення.

Необхідність впровадження систем видалення вихлопних газів є очевидною, оскільки добре відомо, наскільки небезпечно перебувати в приміщенні разом з автомобілем, двигун якого включений, оскільки навіть нетривале перебування в загазованому приміщенні може призвести до смертельного результату. Навіть якщо таке приміщення обладнане системою вентиляції, часто цього не достатньо і доводиться відкривати вікна та двері для додаткової вентиляції, що неприпустимо в холодну пору року.

 

Звичайна вентиляційна система не може забезпечити ГДК шкідливих речовин, що містяться у вихлопних газах, у зоні дихання людини, а значить співробітники автопідприємств та автосервісу постійно піддаються впливу монооксиду вуглецю СО, оксидів азоту N0, N02, діоксиду сірки S02, вуглеводнів кадмію і т.д... Внаслідок впливу таких забруднювачів, викликається розлад нервової та серцево-судинної системи, з'являється запаморочення, блювання, задишка, згодом відбувається руйнування кісткової тканини та погіршення зору, а також здобуваються такі захворювання, як атеросклероз, хронічний. гастрит, бронхіт, ларингіт, рак легенів.

 

  1. Запобігти професійним захворюванням та захистити здоров'я зайнятих в обслуговуванні автотранспорту.
  2. Захистити дороге обладнання та інтер'єр приміщення від газової сажі та хімікатів.
  3. Підвищити продуктивність праці.
  4. Зменшити вартість обслуговування вентиляційних систем.
  5. Скоротити витрати за рахунок зниження потужності вентиляційних систем та витрат на опалення великих обсягів повітря.
  6. Скоротити витрати на виплати за лікарняними листами.
  7. Забезпечити відповідність вимогам стандартів та законодавства.
  8. Забезпечить комфортні умови праці на вашому підприємстві та зробити їх привабливими для кваліфікованих кадрів.