Про компанію

Науково-виробниче підприємство ТЕХЕЛЕКТРОСЕРВІС працює на ринку України з 1994 року. Починаючи з послуг по ремонту промислового обладнання і постачання вентиляційного обладнання, поступово нарощуючи потужності і вивчаючи кон'юнктуру ринку, наше підприємство переорієнтувалося на виконання повного циклу робіт - включає проектування, поставку обладнання, монтаж, шеф-монтаж, пуско-наладку промислових вентиляційних систем, виходячи з потреб замовника в сучасних вентиляційних системах - роботи в області систем електропостачання, КIПiА. Так само компанія ТЕХЕЛЕКТРОСЕРВІС проводить навчання персоналу, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

 

Місія

Просування на ринку нових технологій і сучасних інженерних ідей.

 

Цінності

Головна цінність компанії, це наші клієнти. Довіра наших клієнтів для нас є ключем до успіху. Люди працюють в компанії, це найбільш цінний актив. Ми динамічно розвивається команда, яка складається з фахівців об'єднаних спільними ідеями і цілями.

 

Принципи

Максимальне врахування інтересів Клієнта. Оптимальне рішення найскладніших завдань. Відповідальність за результат своєї діяльності. Професіоналізм, надійність, якість.

 

Основними нашими напрямками є:

Вентиляція / Кондиціювання, Електропостачання / Електро-забезпечення, Слабкострумні мережі, Автоматизація / КВП, Опалення, Водопостачання / Каналізація, Водовідвід. Всі роботи можуть виконуватися від стадії проекту до пуску-наладки.

 

  • Проектні роботи
  • Підбір обладнання
  • Поставка обладнання
  • Монтажні роботи
  • Гарантійне обслуговування
  • Після гарантійне обслуговування

     

    НВО « Техелектросервіс » брала участь в реалізації низки проектів будівництва та реконструкцій, більш ніж на 500 об'єктах по всій Україні.