Партнеры

Партнери

НВП «ТЕХЕЛЕКТРОСЕРВІС» представляє інтереси відомих виробників фільтровентиляційного, зварювального та догляд за садом, чия продукція має високу якість і доступна для обслуговування фахівцями найближчих до Замовника сервісних компаній.


У нас Ви можете придбати будь-яке обладнання перерахованих нижче марок, замовити підбір і розрахунок, проектування та монтаж, отримати гарантійне та сервісне обслуговування.

 

Компанія ЗАТ «СовПлим» - провідний російський виробник широкого спектру фільтровентиляційного обладнання для систем місцевої витяжної вентиляції, очищення повітря і аспірації, видалення вихлопних газів.

 


Компанія ЗАТ «СПЕЙС-МОТОР» заснована ще в 1989 році - ведучий проектувальник, розробник і виробник газоочисного, пилогазоочисного і аспіраційного обладнання.

 


Компанія «PLYMOVENT Group» AB - провідний світовий виробник фільтровентиляційного обладнання для систем місцевої витяжної вентиляції та систем видалення вихлопних газів, широкого спектра очищувачів повітря і обладнання для організації місць куріння, головний офіс і виробництво розташовані в Нідерландах.

 


Компанія «Filtermist International Limited» - виробник широкого спектру промислових фільтрів для уловлювання і видалення масляного туману, аерозолю, диму і пилу, що утворюються під час самих різних виробничих і технологічних процесів. Головний офіс і виробництво розташовані в Великобританії.

 


Компанія «Purafil» - лідер в сфері комплексних рішень по сухій хімічному очищенню повітря для промислових і торгових підприємств, музеїв, бібліотек, архівів. Компанія виробляє сорбенти і обладнання для очищення повітря від корозійних, отруйних, їдких, пахучих, інших шкідливих і небажаних газів. Головний офіс і виробництво в США.

 


«EHC Teknik» - це невелика шведська фірма, що спеціалізується на розробці і виробництві мобільних фільтрів вихлопних газів для бензинових і дизельних двигунів внутрішнього згоряння.

 


Компанія «Masterflex» спеціалізується на розробці і виробництві гнучких шлангів і шлангових систем з власних інноваційних матеріалів для різних галузей промисловості і є сьогодні найбільшим світовим розробником і виробником технічних і медичних шлангів. Виробництво в Німеччині і Росії.