Новини

Сервісне обслуговування

Одна з найважливіших завдань компанії - забезпечення надійної роботи обладнання в період експлуатації. Сучасне вентиляційне обладнання - це складна система, що вимагає профілактичних заходів і постійного контролю її функціональності. За статистикою сервісне обслуговування в середньому в 2 рази збільшує термін експлуатації обладнання та практично зводить до нуля ймовірність аварійних ситуацій.

 

Сервісна служба НВО «Техелектросервіс» проводить технічне обслуговування систем, виконує діагностику та профілактику роботи вентиляційних агрегатів. Технічне обслуговування необхідно для забезпечення роботи основних параметрів систем вентиляції щоб уникнути передчасного виходу обладнання з ладу і дозволяє експлуатувати його постійно, з максимальною продуктивністю і ККД.

 

Через деякий час після початку експлуатації обладнання, може відбуватися зниження його робочих характеристик і основні причини цього:

 

  • неякісний монтаж;
  • незадовільна настройка;
  • знос обладнання або будь-яких елементів;
  • недостатнє або незадовільний обслуговування.

 

 Технічне обслуговування носить профілактичний характер, сприяє правильної експлуатації устаткування і полягає в:

 

  • регулярному спостереженні за станом вентиляційних систем;
  • діагностиці та усуненні несправностей роботи обладнання;
  • своєчасної регулюванню роботи систем;
  • перевірці та налаштування автоматики.

 

За роки діяльності компанії накопичений величезний досвід експлуатації обладнання в Українського умовах, що дозволяє оперативно реагувати на проблеми, що виникають в ході експлуатації систем.

 

НВО «Техелектросервіс» пропонує програму з обслуговування обладнання, поставленого на Ваше підприємство. У своїй роботі сервісна служба спирається на високий рівень підготовки персоналу та технічне оснащення діагностичною апаратурою.

 

Для укладення договору на обслуговування складається графік проведення сервісних робіт з тієї регулярністю, якого вимагає технічний регламент обслуговування і в зручний для діючого підприємства час. При цьому роботи з переддоговірних обстеження проводяться безкоштовно, оплачується тільки проїзд та проживання фахівців сервісу.

 

За результатами обслуговування наш фахівець видає рекомендації з експлуатації обладнання, заміну запасних частин і витратних матеріалів.