Про компанію ТЕС

Науково-виробниче підприємство «ТЕХЕЛЕКТРОСЕРВІС» працює на ринку України з 1994 року. Починаючи з послуг з ремонту промислового обладнання та поставок вентиляційного обладнання, поступово нарощуючи потужності та вивчаючи кон'юнктуру ринку, наше підприємство переорієнтувалося на виконання повного циклу робіт - включаючи проектування, постачання обладнання, монтаж, шеф-монтаж, пуско-налагодження промислових вентиляційних систем, виходячи з потреб замовника в сучасних вентиляційних системах - роботи в галузі систем електропостачання. Також компанія «ТЕХЭЛЕКТРОСЕРВІС» проводить навчання персоналу, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Місія

Продвиження на ринку нових технологій та сучасних інженерних ідей.

Цінності

Головна цінність компанії - це наші клієнти. Довіра наших клієнтів для нас є ключем до успіху. Люди, що працюють в компанії, - це наш найцінніший актив. Ми - динамічно розвиваючася команда, що складається з фахівців, об'єднаних загальними ідеями та цілями.

Принципи

Максимальний облік інтересів Клієнта. Оптимальне вирішення найскладніших завдань. Відповідальність за результат своєї діяльності. Професіоналізм, надійність, якість.

Основними нашими напрямками є:

Вентиляція/Кондиціювання, Електропостачання/Електро-забезпечення, Слабкострумові мережі, Автоматизація/ КІП і А, Опалення, Водопостачання/Каналізація, Водовідведення. Усі роботи можуть виконуватися від етапу проекту до пуску-налагодження.

  • Проектні роботи
  • Підбір обладнання
  • Постачання обладнання
  • Монтажні роботи
  • Гарантійне обслуговування
  • Після гарантійне обслуговування

 

НВП «Техэлектросервис» брала участь у реалізації ряду проектів будівництва та реконструкцій, на більш ніж 5000 об'єктах по всій Україні.