Новости

19
02.2024

UFO-1000

UFO-1000 мобільний вентиляційний фільтрувальний агрегат

Проектування

Одним з ключових напрямків діяльності НПО «Техелектросервіс» є проектування інженерних систем:


 

Наша компанія розпоряджається штатом досвідчених і висококваліфікованих фахівців у галузі проектування. В роботі над проектами використовуються сучасні технології і програми, що в поєднанні з знаннями та досвідом дозволяє вирішувати різноманітні проектні завдання. Ми розробляємо проекти інженерних систем як в комплексі, так і будь-якої комунікації окремо. Проектно-кошторисна документація виконується в повному обсязі і відповідає всім прийнятим СНіПам, ГОСТам, правилам, інструкціям.

 

Кваліфіковані фахівці проектного відділу НПО «Техелектросервіс» розробили понад 1500 проектів систем вентиляції, аспірації та очищення повітря і систем пневмотранспорту, промислової вентиляції та кондиціювання різної складності і специфіки, а також автоматизації цих систем.

 

Проектна документація розробляється на основі вихідних даних Замовника, з врахуванням загальноукраїнських та галузевих нормативних матеріалів з промислової безпеки, охорони праці, захисту навколишнього середовища і відповідно до вимог СНіП, документів системи якості на основі міжнародних стандартів ISO-2000.

 

Використання сучасного програмного забезпечення прискорює випуск проектної документації, поліпшує обмін інформацією між проектними відділами, дозволяє оперативно вносити зміни, що виникають під час узгодження з Замовником або контролюючими органами.

 

При зміні під час будівництва за ініціативою замовника архітектурно-планувальних і технологічних рішень НПО «Техелектросервіс» оперативно пропонує можливі варіанти змін відповідних технічних рішень.

 

Етапи проектування:

 • розробка та коригування технічного завдання, визначення меж проектування;
 • узгодження вартості та строків;
 • обстеження об'єкта (проводиться у випадках, коли системи вентиляції підлягають реконструкції або капітальному ремонту);
 • розробка технічного рішення (концепції) щодо організації та оптимального устрою проектованих систем вентиляції, узгодження з Замовником запропонованого рішення та складу обладнання;
 • розробка та оформлення проектної документації (у випадку двохетапного проектування);
 • участь в узгодженні проектної документації, за необхідності – участь в експертизі проектної документації;
 • розробка та оформлення робочої документації;
 • підготовка завдань розробникам суміжних розділів проекту (на прокладку інженерних комунікацій, будівельне завдання);
 • розробка кошторисної документації на будівельно-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи;
 • передача готової документації Замовнику.

 

НПО «Техелектросервіс» виконує всі роботи з реалізації проекта: поставка, монтаж, пусконаладка обладнання і систем, авторський нагляд, гарантійне і післягарантійне (сервісне) обслуговування обладнання і систем.

 

У проектному відділі постійно ведеться робота з підвищення ефективності та конкурентоспроможності розробок, оптимізації строків і вартості проектування, обсягів проектної документації за рахунок застосування прогресивних методів проектування.

 

Приклади проектів і технічних рішень НПО «Техелектросервіс» у промисловій вентиляції та аспірації представлені в розділі приклади рішень.

Ліцензії та свідоцтво про допуск до проектних робіт.

 

Контакти проектного відділу: тел. (044) 467-65-36, ел.пошта: info@testes.com.ua

 

 

Ласкаво просимо до нашого професійного інженерного об'єднання "Техелектросервіс", де ми спеціалізуємося на високоякісному проектуванні інженерних систем. Однією з наших ключових компетенцій є розробка проектів у таких напрямках:

 

 • Вентиляція та кондиціонування

 • Водопостачання та каналізація

 • Електрообладнання

 • Опалення та вентиляція

 • Зв'язок, сигналізація, автоматика

 

Наша команда висококваліфікованих фахівців з великим досвідом готова взятися за будь-яке завдання в галузі проектування. Ми використовуємо сучасні технології та програми, поєднуючи їх із нашими знаннями та експертизою, для успішного вирішення різноманітних інженерних задач.

 

За роки нашої діяльності ми успішно розробили понад 1500 проектів систем вентиляції, аспірації та очищення повітря, систем пневмотранспорту, промислової вентиляції та кондиціювання різної складності і специфіки, а також автоматизації цих систем.

 

Наші послуги включають в себе повний цикл проектування:

 1. Розробка технічного завдання та визначення меж проектування.

 2. Узгодження вартості та строків.

 3. Обстеження об'єкта, якщо це необхідно.

 4. Розробка технічного рішення та його узгодження з вами.

 5. Розробка та оформлення повноцінної проектно-кошторисної документації.

 6. Участь в узгодженні та, за необхідності, експертизі проекту.

 7. Розробка робочої документації та передача її вам.

 

Ми прагнемо до максимальної ефективності та конкурентоспроможності наших проектів, використовуючи передові методи проектування та сучасне програмне забезпечення.