Новости

19
02.2024

UFO-1000

UFO-1000 мобільний вентиляційний фільтрувальний агрегат

Монтаж та пусконаладка

Науково-промислове об'єднання "Техелектросервіс" виконує повний спектр робіт з висококваліфікованого монтажу, головного монтажу та пусконалагодження систем промислової вентиляції, пилогазоочищення та аспірації, високовакуумного видалення пилу, місцевої витяжної вентиляції, загальнообмінної вентиляції різної складності.

 

Співробітники монтажного відділу мають професійні знання та досвід у сфері монтажу систем промислової вентиляції, електроживлення, КІПіА, систематично атестуються на відповідність кваліфікації та посади.

 

Монтажний дільниця обладнаний необхідним інструментом для виконання робіт відповідно до вимог чинних будівельних норм і правил, з дотриманням норм ТБ та охорони праці.

 

Науково-промислове об'єднання "Техелектросервіс" виконує функції генпідрядника з залученням до всіх будівельних та монтажних робіт, а також монтаж технологічного обладнання професійних партнерів, з якими побудовані довгострокові відносини.

 

Етапи робіт з монтажу систем промислової вентиляції:

 

  • на підготовчому етапі, до початку виробництва робіт, розробляється проект: монтажні схеми з комплектувальними відомостями, технологічні карти, графік виробництва монтажних робіт та схему руху співробітників компанії по об'єкту;
  • після прийняття об'єкта під монтаж, роботи виконуються відповідно до проекту, з оформленням необхідної документації (загальний журнал робіт, акти прихованих робіт, акти гідравлічних випробувань та ін.);
  • після завершення монтажних робіт проводяться індивідуальні випробування встановленого вентобудівництва з наданням Замовнику відповідної виконавчо-технічної документації.

 

Пусконалагоджувальні роботи - це комплекс заходень щодо введення в експлуатацію змонтованого обладнання, виведення обладнання на проектні режими та забезпечення економічної роботи вентиляційної системи. Пусконалагоджувальні роботи поділяються на роботи з налагодження обладнання та засобів автоматизації і є завершальним етапом монтажних робіт; після їх завершення об'єкт готовий до здачі в експлуатацію.

 

Пусконалагоджувальні роботи проводяться за допомогою спеціального обладнання та включають в себе:

 

  • випробування вентиляторів при роботі в мережі (визначення відповідності фактичних характеристик паспортним даним: подачі і тиску повітря, частоти обертання тощо);
  • перевірка роботи всіх елементів вентсистеми при роботі на повну потужність;
  • випробування і регулювання систем за витратою повітря та рівномірністю його розподілу в повітропроводах, місцевих витяжках, за повітрообміном у приміщеннях та визначенням в системах підсосів або втрат повітря;
  • виявлення будівельних, монтажних недоліків та дефектів обладнання;
  • оформлення паспорта на кожну вентиляційну систему.

 

 

Науково-промислове об'єднання "Техелектросервіс" з високою якістю та в строк виконує монтажні та пусконалагоджувальні роботи найскладніших вентиляційних систем на численних об'єктах України для Замовників з різних галузей.

 

Приклади виконаних об'єктів в промисловій вентиляції та аспірації представлені в розділі приклади рішень.

Контакти монтажного дільниці: тел. (044) 467-65-36,  ел.пошта: info@testes.com.ua

 

Науково-промислове об'єднання "Техелектросервіс" є провідним виконавцем повного циклу робіт з висококваліфікованого монтажу, головного монтажу та пусконаладження систем промислової вентиляції, пилогазоочищення та аспірації, високовакуумного видалення пилу, місцевої витяжної вентиляції та загальнообмінної вентиляції. Наша експертиза охоплює роботи різної складності, і ми гарантуємо вам надійні та ефективні вентиляційні системи.

 

Наші спеціалісти монтажного відділу володіють великим досвідом у сфері монтажу систем промислової вентиляції, електроживлення, КІПіА. Вони регулярно атестуються, щоб гарантувати відповідність своєї кваліфікації та посади найвищим стандартам.

 

Наш монтажний дільниця оснащений необхідним інструментарієм для виконання робіт відповідно до всіх будівельних норм і правил, дотримуючись вимог техніки безпеки та охорони праці.

"Техелектросервіс" використовує підхід генпідрядника, залучаючи професійних партнерів для будівельних та монтажних робіт, а також монтажу технологічного обладнання. Ми пишаємося довгостроковими відносинами з нашими партнерами.

 

Етапи монтажу систем промислової вентиляції включають розробку проекту, виконання робіт згідно проекту та індивідуальне тестування вентиляційного обладнання. Ми ретельно підходимо до кожного етапу, забезпечуючи високу якість та дотримання термінів виконання.

 

Пусконаладжувальні роботи - це ключовий етап для введення в експлуатацію вентиляційної системи. Наші фахівці використовують спеціальне обладнання для тестування та регулювання роботи системи. Вони випробовують вентилятори, перевіряють роботу всіх елементів системи та забезпечують оптимальний розподіл повітря.

 

Науково-промислове об'єднання "Техелектросервіс" відзначається високою якістю та своєчасністю виконання монтажних та пусконаладжувальних робіт на складних вентиляційних системах на численних об'єктах України. Наші послуги спрямовані на різні галузі промисловості, і ми завжди готові задовольнити потреби Замовників з різних секторів.

Приклади успішно виконаних об'єктів у галузі промислової вентиляції та аспірації можна переглянути в розділі "Приклади рішень". Ми пишаємося своїми досягненнями та високим рівнем задоволення наших клієнтів.

 

Обирайте науково-промислове об'єднання "Техелектросервіс" для забезпечення надійної та ефективної роботи вашої вентиляційної системи. Наш досвід та професіоналізм гарантують успішне виконання проектів будь-якої складності.