Партнеры

Партнеры

Науково-виробниче об'єднання "ТехЕлектросервіс" представляє інтереси відомих виробників обладнання для вентиляції, зварювання та складського устаткування, чия продукція відзначена високою якістю і доступна для обслуговування фахівцями найближчих до Замовника сервісних компаній.

 

У нас ви можете придбати будь-яке обладнання таких марок, замовити підбір і розрахунок, проектування та монтаж, отримати гарантійне та сервісне обслуговування.

Компанія «PLYMOVENT Group» AB - провідний світовий виробник обладнання для фільтрації та вентиляції для систем місцевого відведення повітря та видалення вихлопних газів, широкий асортимент очисників повітря та обладнання для організації місць куріння, головний офіс та виробництво розташовані в Нідерландах.

 


Компанія «Filtermist International Limited» - виробник широкого спектру промислових фільтрів для улавлювання та видалення олійного туману, аерозолів, диму та пилу, які утворюються під час різноманітних виробничих та технологічних процесів. Головний офіс та виробництво розташовані в Великобританії.

 


Компанія «Purafil» - провідна компанія в галузі комплексних рішень з сухої хімічної очистки повітря для промислових та торговельних підприємств, музеїв, бібліотек, архівів. Компанія виробляє сорбенти та обладнання для очищення повітря від корозійних, отруйних, кислих, запахових, інших шкідливих та небажаних газів.

 


«EHC Teknik» - це невелика шведська фірма, що спеціалізується на розробці та виробництві мобільних фільтрів вихлопних газів для бензинових та дизельних двигунів внутрішнього згоряння.

 


Компанія «Masterflex» спеціалізується на розробці та виробництві гнучких шлангів та шлангових систем з власних інноваційних матеріалів для різних галузей промисловості і є сьогодні найбільшим світовим розробником та виробником технічних і медичних шлангів. Виробництво в Німеччині.