Новости

19
02.2024

UFO-1000

UFO-1000 мобільний вентиляційний фільтрувальний агрегат

Сервісне обслуговування

Одна з найважливіших задач компанії — забезпечення надійної роботи обладнання протягом періоду експлуатації. Сучасне вентиляційне обладнання – це складна система, яка вимагає профілактичних заходів та постійного контролю її функціональності. За статистикою, сервісне обслуговування у середньому в 2 рази збільшує термін експлуатації обладнання і практично зводить до нуля ймовірність аварійних ситуацій.

 

Сервісна служба НПО «Техелектросервіс» здійснює технічне обслуговування систем, виконує діагностику та профілактику роботи вентиляційних агрегатів. Технічне обслуговування необхідно для забезпечення роботи основних параметрів систем вентиляції для уникнення передчасного виходу обладнання з ладу і дозволяє експлуатувати його постійно, з максимальною продуктивністю та ККД.

 

Через деякий час після початку експлуатації обладнання може відбуватися зниження його робочих характеристик і основні причини цього:

 

  • некачественний монтаж;
  • неудовлетворительна настройка;
  • знос обладнання або будь-яких елементів;
  • недостатнє або неудовлетворююче обслуговування.

 

Технічне обслуговування має профілактичний характер, сприяє правильній експлуатації обладнання і полягає в:

 

  • регулярному спостереженні за станом вентиляційних систем;
  • діагностиці та усуненні несправностей роботи обладнання;
  • своєчасній регулюванні роботи систем;
  • перевірці та налаштуванні автоматики.

 

За роки діяльності компанії накопичений великий досвід експлуатації обладнання в російських умовах, що дозволяє оперативно реагувати на проблеми, які виникають у ході експлуатації систем.

 

НПО «Техелектросервіс» пропонує програму з обслуговування обладнання, поставленого на Ваше підприємство. У своїй роботі сервісна служба спирається на високий рівень підготовки персоналу та технічне забезпечення діагностичною апаратурою.

 

Для укладення договору на обслуговування складається графік проведення сервісних робіт з тією регулярністю, яку вимагає технічний регламент обслуговування і в зручний для діючого підприємства час. При цьому роботи з попереднього огляду проводяться безкоштовно, оплачується лише проїзд і проживання спеціалістів сервісу.

 

За результатами обслуговування наш спеціаліст видає рекомендації щодо експлуатації обладнання, заміни запасних частин і витратних матеріалів.