Новости

19
02.2024

UFO-1000

UFO-1000 мобільний вентиляційний фільтрувальний агрегат

Вентиляція та кондиціювання

 

Вентиляція, монтаж, сервіс систем вентиляції та кондиціювання

 

Компанія Техелектросервіс здійснює відбір та монтаж систем вентиляції та кондиціювання. На всіх етапах робіт наші спеціалісти пророблюють побажання замовника та пропонують найвигідніше та обгрунтоване технічне рішення.

 

Вентиляція в приміщеннях, офісних чи виробничих, один із важливих факторів комфортного перебування людини. Сьогодні без системи вентиляції та кондиціювання повітря важко уявити офісні, торговельні, спортивні чи промислові підприємства. При відсутності необхідної вентиляції у приміщеннях збільшується концентрація вуглекислого газу, підвищується вологість, з'являються неприємні запахи.

 

 

Ми займаємося, проектуванням, монтажем та обслуговуванням приточно-витяжної вентиляції в Києві та Київській області

 

Основне завдання нашої компанії – створення комфортних та благоприятних умов у приміщенні.

 

Вентиляційні системи повинні повністю відповідати будівельним та санітарним нормам, а також задовольняти вимогам замовника. Незалежно від типу вентиляції основним критерієм залишається незмінним, це створення комфортних умов для перебування людини.

 

 

Ми виконуємо роботу якісно та у встановлені терміни! Телефонуйте зараз і отримайте консультацію технічного спеціаліста +38 (044) 467-65-36

 

 

Комерційна вентиляція

 

Як правило, в комерційному приміщенні (офіс, торгове приміщення, магазин, перукарня, салон краси) працює персонал та офісна техніка. При правильно змонтованій системі вентиляції працювати стає більш комфортно, з вулиці не потрапляє пил, оскільки повітря проходить через систему фільтрації, зменшується рівень шуму, що безпосередньо впливає на продуктивність та якість праці.

 

Існує безліч різноманітних рішень для створення оптимального клімату на робочому місці. Спеціалісти нашої компанії завжди запропонують кілька варіантів рішень.

 

  • НАБІРНА ПРИТОЧНО-ВИТЯЖНА СИСТЕМА (вентилятор і фільтр повітряний)
  • ПРИТОЧНО-ВИТЯЖНА СИСТЕМА З РЕКУПЕРАТОРОМ (моноблочна установка)
  • ПРИТОЧНО-ВИТЯЖНА СИСТЕМА З ОХОЛОДЖЕННЯМ ПРИТОКА (канальний кондиціонер)

 

Промислова вентиляція та фільтрація

 

Вентиляція промислових будівель, таких як, виробничі цехи, ангари і склади, майстерні СТО, т.д. повинні вирішувати такі завдання як: видалення з приміщення відпрацьованої повітряної маси, що містить шкідливі для здоров'я гази; видалення зайвого теплообміну; подача свіжого чистого повітря, відповідно до санітарних норм та технічних умов виробництва.

 

Монтаж вентиляції на промислових підприємствах є обов'язковою умовою, оскільки звичайна природна вентиляція не забезпечує необхідного рівня кисню та повітрообміну.

 

 

Наша компанія протягом тривалого часу займається системами промислової вентиляції та фільтрації повітря під ключ.

 

НПО «ТЕХЕЛЕКТРОСЕРВІС» має багаторічний досвід проектування, постачання та монтажу промислової вентиляції. У нашому арсеналі більше 1000 успішно реалізованих проектів.

 

 

Побутова вентиляція

 

Загородний будинок, котедж, квартира – це місця, де Вам повинно бути максимально комфортно і затишно. Ми завжди готові запропонувати кілька варіантів, для створення особливих умов для Вас і ваших близьких.

 

 

Багаторічний досвід роботи, високий професіоналізм співробітників та наявність високоякісного обладнання – це те, що Ви отримаєте, звернувшись в нашу компанію. Телефонуйте, ми допоможемо підібрати та встановити вентиляцію. +38 (044) 467-65-37

 

Ми пропонуємо такі варіанти вентиляційної системи:

  • приточна;
  • приточно-витяжна;
  • приточно-витяжна з рекуператором;
  • приточно-витяжна з охолодженням або нагрівом повітря;
  • мультизональна

 

Кожен проект вентиляційної системи є індивідуальним, тому на будь-якому етапі робіт Ви зможете внести свої корективи, які будуть враховані. Для кожного об'єкта ми підбираємо індивідуальні вентиляційні системи, які відповідають вашим вимогам, як за функціональністю, так і за вартістю.

 

Телефонуйте, ми допоможемо підібрати та встановити вентиляцію +38 (044) 467-65-36

Ваше комфортне та здорове перебування в приміщенні – головна мета компанії Техелектросервіс. Ми спеціалізуємося на відборі та монтажі сучасних систем вентиляції та кондиціювання. За роки досвіду ми вивчили всі тонкощі цієї справи та готові надати Вам оптимальне рішення для Вашого приміщення.

Системи вентиляції – не просто наша робота, це наше покликання створювати для Вас найкращі умови. Ми працюємо на всіх етапах: від вибору оптимального рішення до його монтажу та обслуговування. Ми слухаємо Вас, враховуємо всі Ваші побажання та пропонуємо тільки вигідні та технічно обґрунтовані рішення.

Важливим елементом нашої роботи є комерційна вентиляція. Офіси, торгові площі, магазини – це простори, де комфорт та здоров’я персоналу важливі якісь праці та високої продуктивності. Наші рішення усувають зайвий шум, пил та забезпечують оптимальний мікроклімат для ефективної роботи.

Ми розуміємо, наскільки важливо правильно вибрати та змонтувати систему вентиляції для промислових об’єктів. Наш досвід та компетентність гарантують ефективність роботи наших рішень на будь-якому виробничому об’єкті.

Будинки та квартири – місця, де кожен повинен відчувати себе комфортно. Завдяки нашим вентиляційним системам, Ваш дім буде наповнений свіжим та чистим повітрям. Ми пропонуємо різноманіття варіантів систем: приточні, витяжні, з рекуператором, з охолодженням або нагрівом повітря – все для вашого комфорту.