Ремонт електродвигунів

"ТЕС" надає повний спектр послуг з ремонту та перемотування електродвигунів, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

 

Ремонт електродвигунівЕлектродвигун є головним компонентом майже будь-якого промислового механізму, і найменша його несправність одразу відображається на роботі цього механізму в цілому.

 

Виходячи з цього, своєчасно проведена профілактика електродвигуна не тільки дозволить електродвигуну працювати далі, але й знизить навантаження на механізм, тим самим продовживши його термін служби вам, виключивши ремонт всієї системи внаслідок несправної роботи електродвигуна.

 

Якщо ж ваш електродвигун все ж став непрацездатним, ми пропонуємо вам швидкий і якісний ремонт, починаючи від профілактики до капітального ремонту з заміною підшипників і фарбуванням.

 

Ми готові виконати ремонт будь-якої складності, для роботи використовуються тільки високоякісні матеріали. Ми маємо великий склад запчастин і додаткових окремих елементів, які допоможуть здійснити ремонт електродвигунів.

Всі поточні ціни ви можете уточнити у нашого менеджера, зателефонувавши за номерами, вказаними нижче.

(044) 467-65-36, (044) 467-65-37

 

Місцезнаходження: м. Київ, вул. Куренівська, 18,


Київська область, м. Хотів, Садова 15В (електро цех)

 

Режим роботи: понеділок-п'ятниця з 9:00 до 17:00

Кваліфікація наших співробітників і матеріально-технічна база виробництва дозволяють проводити ремонт:

 

 • Ремонт електродвигунів широкого діапазону та потужності.
 • Ремонт електродвигунів вітчизняного та імпортного виробництва різного призначення.
 • Ремонт двигунів постійного струму.
 • Ремонт асинхронних електродвигунів.
 • Ремонт тягових електродвигунів.
 • Ремонт двигунів спеціального призначення.
 • Ремонт двигунів насосного обладнання.
 • Ремонт електро водяних насосів
 • Капітальний ремонт електродвигунів.

 

Ми готові в иконати ремонт будь-якої складності, для роботи використовуються тільки високоякісні матеріали. Ми маємо великий склад запчастин і додаткових окремих елементів, які допоможуть здійснити ремонт електродвигунів.

 

Наша компанія, починаючи з 1994 р., надає послуги з капітального ремонту, а також перемотки асинхронних електродвигунів як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Ціна капітального ремонту електродвигуна складає не більше 55% від вартості нового електродвигуна. Ми використовуємо найсучасніші технології та кращі матеріали. Завжди намагаємося оперативно виконати свою роботу з ремонту та перемотки електродвигунів. На всі виконані роботи гарантія 6 місяців. При необхідності ми можемо виїхати на місце та забрати електродвигун самостійно, а після проведення необхідних ремонтних робіт привезти назад. Актуальні ціни на перемотку електродвигунів ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефоном (044) 467-65-36.

 

Електродвигуни промислові:

 • Заміна обмоток будь-якого типу та складності (з використанням сучасних і якісних матеріалів)
 • Пропитка і сушіння з дотриманням технології
 • Заміна підшипників (за бажанням замовника встановлюємо підшипники всіх відомих виробників)
 • Ремонт підшипникових вузлів (відновлення посадкових місць підшипників ротора і торцевих щитів)
 • Балансування ротора
 • Випробування
 • Відновлення зовнішнього вигляду.

Капітальний ремонт електродвигунів проводять, щоб повністю відновити ресурс роботи механізму. Ремонт передбачає повний розбір пристрою, тому його слід проводити на спеціалізованому підприємстві.

 

Поточний ремонт електродвигунів проводять приблизно 2-3 рази на рік. Він включає в себе перевірку, регулювання і чистку деталей і вузлів, а також усунення виявлених несправностей і заміну пошкодженої обмотки та інших деталей, що прийшли в непридатність. Розберемо послідовність розбирання і збирання електродвигуна асинхронного.

 

З валу електродвигуна знімається полумуфта або шків (за допомогою гвинтового знімача). Затим відкручуються болти, що закріплюють корпус вентилятора, і знімається сам корпус. Гвинтовим знімачем відкручується стопорний болт і знімається вентилятор. За потреби з валу двигуна знімаються підшипники. Відкручуючи кріпильні гайки та болти, знімають кришки підшипників. Вивертають болти, що скріплюють щити підшипників, і знімають щити легким ударом молотка по дерев'яній прокладці. Щоб не пошкодити обмотку, у повітряний зазор потрібно помістити картонну прокладку і опустити на неї ротор.

 

Збірку виробляють у зворотній послідовності, а потім перевіряють роботу двигуна. Якщо збірка була виконана правильно, то ротор повинен легко обертатися від повороту рукою. Щоб перевірити, якісно чи був проведений ремонт електродвигунів, їх тестують спочатку на холостому ходу, а потім з'єднують з валом станка або іншого обладнання і знову перевіряють.

Вот деякі види несправностей, які допомагає виявити поточний ремонт електродвигунів:

 

 • При допомозі мегометра можна виявити обрив фази обмотки статора, для цього передбачено всі кінці обмоток.
 • Якщо на затисках електродвигуна напруга знижується більш ніж на 30%, потрібно збільшити товщину проводів підводячої лінії або замінити трансформатор.
 • Відпадання фази (втрата контакту в одній з обмоток) може призвести до підвищення струму в обмотках та зменшення кількості обертів. Двигун, що працює на двох обмотках, обов'язково спалиться.

 

Ремонт електродвигунів допомагає виправити також несправності механічного характеру, до яких відноситься забруднення підшипників та сильний знос роликів (кульок), погана центровка двигуна, неправильна збірка підшипників.