Новости

19
02.2024

UFO-1000

UFO-1000 мобільний вентиляційний фільтрувальний агрегат

Сантехніка, каналізація та опалення

Монтаж опалення, водопостачання та каналізації

 

Виконуємо всі види сантехнічних робіт.

 

Здійснюємо кваліфіковані послуги будь-якої складності з встановлення систем опалення, водопостачання та каналізації:

 

  • Проектування систем водопостачання, опалення та каналізації;
  • Розробка сучасних технологій інженерних мереж для житлових та промислових будівель;
  • Професійний підбір матеріалів та обладнання;
  • Монтажні та пуско-налагоджувальні роботи;
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

 

У сучасний час в кожному будинку присутні такі елементи інженерних мереж, як системи опалення, каналізації та водопостачання, і з великою мірою комфорт і затишок в будинку залежать саме від них. Тому сантехмонтаж під час ремонту або будівництва є однією з найважливіших задач.

 

Візьмемо, наприклад, систему опалення в квартирі.

 

Кожен зіштовхується з ситуаціями, коли на вулиці вже холодно, але опалення ще не увімкнули. Або сусід з верхнього поверху виїхав, і через повітряну пробку ваші батареї холодні. Теплоносій в сильні морози не є достатньо гарячим, або на вулиці вже тепло, а вас годують на повну потужність, вимагаючи за це ще гроші. Недоліки централізованої системи опалення можна перераховувати до нескінченності. Тут і виникає необхідність в автономній системі опалення, оскільки ви зможете увімкнути її лише тоді, коли вам холодно, регулювати температуру повітря в кожній кімнаті і платити за це набагато менше, хоча початкові витрати на дозвіл і сантехнічні роботи, звісно ж, будуть високими. Або ви будуєте приватний будинок, і виникає безліч питань щодо сантехмонтажу: який котел вибрати, які батареї краще встановити, які труби використовувати при монтажі і т.д.

 

Багато власників приватного сектору також стикаються з питанням про те, як влаштувати каналізацію в своєму будинку, оскільки, крім внутрішніх сантехнічних робіт, виникає ще проблема з монтажем зовнішніх мереж. Наприклад, на яку глибину слід закладати каналізаційні труби або який нахил повинен бути у трубах каналізаційної системи.

 

До всіх питань, пов'язаних з опаленням, водопостачанням і каналізацією, слід підходити з особливою серйозністю, оскільки сантехнічні роботи з цими системами вимагають невеличких фінансових вкладень і робляться на десятки років. Тому краще, звісно ж, скористатися послугами професіональних сантехніків, або, якщо ви все ж вирішили зробити це своїми руками, слід ознайомитися зі статтями, документами і нормативами з монтажу інженерних систем.

 

Практично всі внутрішні системи опалення, каналізації і водопостачання приховуються в стінах або прокладаються в підлогу, а зовнішні системи закопуються в землю, тому допущену помилку після завершення ремонту чи будівництва виправити буде значно дорожче і важче, ніж спочатку зробити все правильно.