Відпилювачі рекомендовані для дрібного пилу та газів

10.05.2023

 

Забезпечення відповідної якості повітря в промисловому закладі є пріоритетом. Завдяки професійним, сучасним відпилювачам з повітря можуть бути ефективно видалені навіть дуже дрібні пилки і гази. Вибір відпилювача повинен враховувати вид забруднень, які утворюються в приміщенні виробництва та на окремих робочих місцях. Перевірте, який відпилювач буде відмінним вибором для дрібних пилків і газів.

 

Вибір відпилювача та вид забруднень повітря

Промислові відпилювачі відрізняються за застосуванням. Ці пристрої були спроектовані для видалення з повітря твердих часток певного розміру, а також інших забруднювачів. Вибір промислового відпилювача повинен враховувати його відповідність до виду пилу, що утворюється в конкретній компанії. Перед покупкою відпилювача необхідно визначити індивідуальні потреби, оскільки трошки різні відпилювачі використовуються для зменшення грубих часток пилу, а також для дрібних пилків і газів. Надійною роботою, яка покращить якість повітря та забезпечить захист здоров'я працівників, відзначатиметься лише точно підібраний до специфіки галузі відпилювач.

 

Який відпилювач для дрібних пилків і газів?

Відпилювач для дрібних пилків і газів повинен уловлювати невеликі частки забруднень. Для цього застосовуються належні до виду забруднень повітря фільтри. Серед промислових відпилювачів для дрібних пилків є пристрої з різними застосуванням і функціональністю. Відмінним вибором є, наприклад, відпилювач для дрібних пилків і газів HARD-S, який ефективно впорається як з сухими, так і з липкими пилками. Він призначений для видалення забруднень, які утворюються, зокрема, під час лазерного різання та полірування різних матеріалів, а також для зменшення неприємних запахів, зварювальних газів і парів хімічних речовин.