Новости

19
02.2024

UFO-1000

UFO-1000 мобільний вентиляційний фільтрувальний агрегат

Промислові вентилятори

Радіальні вентилятори – це один з видів промислових вентиляторів, також відомих як центробежні. Поряд з ними в промисловості розрізняють осьові вентилятори, змішані (осьово-радіальні) та поперечні моделі за зміною напрямку газового потоку через ротор. Радіальні вентилятори відзначаються високою продуктивністю як по масі, так і за об'ємом.

 

Їх відзначає вихід повітря під прямим кутом до осі ротора. Рух ротора, що приводиться силовим двигуном, захищений сталевим корпусом від зовнішніх чинників. Вихід та вхід повітря підсилено захисною сіткою. Радіальні вентилятори працюють тихо завдяки встановленим амортизаторам шуму та спеціальним лопаткам ротора. Де використовуються радіальні вентилятори? Ці пристрої широко використовуються в промисловості для нагнітачів повітря в системах вентиляції та кондиціонування, а також для подачі повітря на робочі місця.

 

Вони транспортують неагресивні та не вибухонебезпечні гази та дими в промислових закладах, включаючи металургійні заводи. Також ефективні в електростанціях та теплових електростанціях, а також в системах витяжок на зварювальних місцях, де повітря забруднене пилом від зварювання металів. Запрошуємо ознайомитися з нашим асортиментом радіальних вентиляторів. У нас в продажу є моделі для стінного кріплення, або монтажу на віброізоляційних рамах, а також канальні вентилятори. За додатковими питаннями звертайтеся. Наші співробітники готові надати докладні пояснення